Project Team

Ingeborg Struyk / Directeur
ingeborg@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 19 22 47 97

Alex Tjoelker / Hoofd productie / Projectleider 
alex@urbanhousegroningen.com
 +31 (0)6 24 60 28 01

Karin Pander / Projectleider 
karin@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 16 35 22 32

Sjoerd Vriesema / Projectleider
sjoerd@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 10 55 68 79

Sharon Poelstra / Projectmedewerker 
sharon@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 18 88 37 11

Robert Vredeveld / Projectmedewerker / coach muziek
robert@urbanhousegroningen.com
 +31 (0)6 11 71 45 14

Erik van Suchtelen / Projectmedewerker / coach muziek
erik@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 51 84 11 74

Juersson Hermanus / Projectmedewerker / coach dans
juersson@urbanhousegroningen.com
 +31 (0)6 14 81 32 11

Cissy Gressmann / Projectmedewerker / coach spoken word
cissy@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 52 87 09 39

Raad van Toezicht

Dennis Kok
Soraya Risemena
Marcel Muzink
Ishak Sahertion
Tom Vegter