Project Team

 

 Ingeborg Struyk / Directeur
 ingeborg@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 19 22 47 97

 Suus Duivenvoorden / hoofd PR & Marketing
suus@urbanhousegroningen.com
 +31 (0)6 12 20 68 68

Alex Tjoelker / Hoofd productie / Coördinator Urban Arts on Tour/ Programmamaker Visueel & Sports
alex@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 24 60 28 01

 Mohamed Yusuf Boss / Programmamaker dans
mohamed@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 422 49 131

 Pieter Kleinhout / Programmeur muziek
 pieter@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 15 44 79 97

 Henk van Dijken / Programmamaker muziek
 henk@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 11 71 45 14

 Robert Vredeveld / Programmamaker muziek
robert@urbanhousegroningen.com
 +31 (0)6 11 25 34 47

 Renee Luth / Programmamaker spoken word
 renee@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 42 67 34 84

Cissy Gressmann / Programmamaker spoken word
cissy@urbanhousegroningen.com

Bestuursleden

 

 Tjeerd van Dekken

Bert Katerberg

Jose Regtien

Jeroen ten Brink

Sisca Sytema

 Arno de Vries