Project Team

 Ingeborg Struyk / Directeur
 ingeborg@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 19 22 47 97

 

Alex Tjoelker / Hoofd productie / Coördinator Urban Arts on Tour/ Programmamaker Visueel & Sports
alex@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 24 60 28 01

 

 Mohamed Yusuf Boss / Programmamaker dans
mohamed@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 422 49 131

 

 Rob Helffrich / Programmamaker dans
 rob@urbanhousegroningen.com
 +31 (0)6 81 89 01 10

 

 Pieter Kleinhout / Programmeur muziek
 pieter@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 15 44 79 97

 

 Sjoerd Vriesema / Programmeur muziek
sjoerd@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 10 55 68 79

 

 Robert Vredeveld / Programmeur muziek
 robert@urbanhousegroningen.com
 +31 (0)6 11 71 45 14

 

 Renee Luth / Programmamaker spoken word
 renee@urbanhousegroningen.com
+31 (0)6 42 67 34 84

 

 Cissy Gressmann / Programmamaker spoken word
 cissy@urbanhousegroningen.com
 +31 (0)6 52 87 09 39

 

Bestuursleden

 Arno de Vries

Jeroen ten Brink

Sisca Sytema